Show TV Canlı İzle, Show TV canlı yayınını donmadan ve yüksek kaliteyle internetten online izleyebilir, sevdiğiniz tv programlarını takip edebilirsiniz.. Bu Televizyon kanalını sitemizden ücretsiz ve HD seyredebilirsiniz.Show TV Hakkında

Kısa Bilgi

Show TV ismiyle yayın yapan televizyon kanalı: 1 Mart 1991 tarihinde kurulmuştur ve Türkçe dilinde yayın yapmaktadır. Ciner Medya Grubu şirketine aittir. Çoğunlukla Yarışma Programı, Dizi, Film, Komedi Programı, Müzik, İzdivaç ve Kadın Programı, Haber ve Magazin yayınlarına yer vermektedir. Türksat 4A 12209, Türksat 4A 12219 frekansı üzerinden HD ve SD çözünürlüklü yayın yapmaktadır.

Kuruluş tarihi ve yayına başlama tarihi 1991 yılı olan Show TV tam adı, Show televizyonu ve Show Radyo ile beraber Fransa’da yayın hayatına başlamıştır. İlk çıkış dönemlerinde “ Bizimkiler, Sıdıka, Deli Yürek ve Zehirli Çiçek gibi yerli dizileri ile büyük seyirci kitlesine sahip olarak o yıllardan ismini duyurmuştur. Güncel dizi arşivinde ise Başrolünü Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor’un aldığı “ İçerde “ dizisi bu senenin en popüler ve en çok izlenen diziler arasına girerek Show TV adına büyük bir başarı yakalamıştır. Bunların yanı sıra Komedi dalında ‘Güldür Güldür Show’ ise pazartesi akşamlarının, izleyici için vazgeçilmez komedi programı arasına girmiştir. Magazin haberlerinde ise “Cumartesi Sürprizi ve Pazar Sürprizi” olarak sanat camiasından uzun süreli olarak haberleri yayınlayarak birçok magazin programlarına nazaran kalitesini ve haber detaylarını üst seviyede tutarak hafta sonlarında izlemeden olmaz denilecek türe gelmiştir. Yaşam-Aktüel bazında ise hafta içi ger gün saat 15:00’da yayınlanan “Evleneceksen Gel” izdivaç programı ve hafta içi her sabah 09:30’da Zahide Yetiş ile bir birinden değerli uzman konukları, yaşamınızı kolaylaştıracak her konudan püf noktalar, bitkisel karışımlar ve sağlık haberleri ile izleyicisine yardımcı olmayı hedefleyen Aktüel programdır. Sizlerde Belirttiğimiz programları, Show TV’nin genel dizi, yarışma ve aktüel yayınlarını HD izlemek için sitemizi takipte kalınız.