Kanal D Canlı İzle, Kanal D canlı yayınını donmadan ve yüksek kaliteyle internetten online izleyebilir, sevdiğiniz tv programlarını takip edebilirsiniz.. Bu Televizyon kanalını sitemizden ücretsiz ve HD seyredebilirsiniz.Kanal D Hakkında

Kısa Bilgi

Kanal D ismiyle yayın yapan televizyon kanalı: Demirören Medya şirketine aittir. 16 Eylül 1993 tarihinde kurulmuştur. Türkçe yayın yapmaktadır. Çoğunlukla Haber, Müzik, Dizi, Dini Program, Yarışma Programı, Magazin, Yemek Programı ve Film yayınlarına yer vermektedir. Türksat 4A 11977, Türksat 4A 12245 frekansı üzerinden SD ve HD çözünürlüklü yayın yapmaktadır.

Sene 2009’dan bu yana Türkiye’de en çok dizi izlenen kanal olan “Kanal D” TV genel olarak dizi ve filmleri ile ön plana çıkmıştır ve toplamda 84 adet yerli ve 13 adet yabancı dizi ile 93 yerli ve 9 yabancı dizi yayımlayarak Show TV’den sonra en çok televizyon dizisi ve filmi yayımlayan Türk Televizyon Kanalıdır. “Doğru Kanal, Doğru Seçim” Sloganı ile Televizyon kanalları arasında belli rekorlara da imza atmıştır. Diğer tüm Avrupa ülkelerinde ise Türkçe yayın yaparak Almanya merkezli olarak Euro D kanalının ’da Türkiye sınırı dışındaki şubesidir. Kanal D ayrıca ülkemiz ’de yüksek çözünürlükte (HD) olarak yayın yapan ilk ulusal televizyon kanalımızdır. “ Fatmagül’ün Suçu Ne, Kuzey Güney, Kavak Yelleri, Aşk-ı-Memnu ve Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizileri ile de dönemlerine damga vurarak en çok izlenen ve en çok beğenilen diziler arasına girmeyi başarmıştır. Güncel dizileri ile ’de hala izlenmeye devam edilen Kanal D Arka Sokaklar, Evim Şahane, Bana Her Şey Yakışır ve gece yarısı yayına giren 2000’li yılların başından bu yana kesintisiz izlenmeye devam eden ve sunuculuğunu Beyazıt Öztürk yapan, Beyaz Show, hala beğenilerek izlenmeye devam etmekte. Ve Magazin D ile de güncel olarak sanat ve sanatçı camiasından tüm haberleri güncel bir şekilde hafta sonları yayınlamakta. Sizlerde Kanal D haber, magazin, spor ve dizi filmlerini kesintisiz HD olarak izlemek için Sitemizi takip ediniz.