A Spor Canlı İzle, canli A Spor izle, A Spor mac izle, A Spor son dakika haber, A Spor tv izle, kesintisiz A Spor izle, donmadan A Spor izleA Spor Hakkında

Kısa Bilgi

A Spor ismiyle yayın yapan televizyon kanalı: 18 Eylül 2014 tarihinde kurulmuştur ve Türkçe dilinde yayın yapmaktadır. Turkuvaz Medya Grubu şirketine aittir. Çoğunlukla Spor ve Haber yayınlarına yer vermektedir. Türksat 4A 12054 frekansı üzerinden SD ve HD çözünürlüklü yayın yapmaktadır.

Turkuvaz Medya Grubunun sahipliğini yaptığı spor kanalı olan A SPOR televizyon kanalı 15 Temmuz 2014 yılında yayın hayatını başladı. Türkiye Kupası, İtalya Serie A ve Portekiz Süper Lig maçlarını özetini ulusal olarak TRT ile birlikte yayınlamaktadır. Sporun tüm dallarından haberler, yorumlar ve tartışma yayınları bu kanalın içinde yer almaktadır. Türkiye’nin ilk şifresiz spor kanalı olma özelliği de taşıyan kanal A Spor Radyo ile eş zamanlı yayın yapmaktadır. Başlıca en çok izlenen programları arasında ise “Spor Bülteni, Manşetten Spor, Futbol’A (T), Transfer Günlüğü, Süper Lig Raporu, Maç Özetleri, Farklı Açı ve Skorbord ile Türkiye’nin ve Dünyanın sporda atan kalbi olarak naklen spor haberleri, spor magazini ve gelişmeleri addederek yayınlamakta. Sadece futbol temalı değil diğer tüm spor dallarını bil hassa Voleybol, Basketbol, Tenis, Yüzme ve Boks gibi spor dallarını da yakından takip ederek uzman kadrosu ile yorumluyor ve tartışıyor. Sizlerde spora ve futbola dair aklınızda ne varsa bu kanal içinde bulabilir ve Sitemizden naklen HD izleyebilirsiniz.