Kurt Seyit ve Şura Dizisi Mart ayının 2 sinde izleyicilerle buluşuyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep in başrollerinde olduğu dizi imkansız bir aşkı,  1890’ların Rusyasından, 1920’lerin Türkiye sine uzanan yakışıklı Rus Subayının macera dolu hikayesini konu almaktadır.
Zengin bir aileye sahip karizmatik, cesur ve yakışıklı Seyt, Bolşeviklerin ölüm listesine girmiştir. Ülkesinden kaçıp Türkiye ye sığınmış, ve yanında getirdiği onlarca silahı Kuva-i Milliye ye teslim etmiş. İçerisinde maceranın yanın da bir o kadar da aşk geçen eser izlemeye değer görünüyor.
Kurt Seyit ve Şura dizisi çekimleri şu an hala Rusya'da devam etmektedir. Rusyadaki çekimler 6 Mart tarihinde bittikte sonra Türkiyede devam edecektir.
Kurt Seyit ve Şura Dizisi 1. Bölümü 2 Mart 2014 te saat 20:00 de Star Tv ekranlarında olacak. Dizi yayınlandıktan hemen sonra sitemizde Kurt Seyit ve Şura videolarını, 1. bölümünü, yeni bölümlerini, fragmanlarını vedizi ile aklınıza gelecek tüm haberleri yayınlayacağız. Ayrıca Kurt Seyit ve Şura canlı izlemek isterseniz sitemize giriş yaparak ana sayfada üst kısımda ilgili yere girerek canlı izleyebilirsiniz. Kurt Seyit ve Şura Dizisinin Bölümlerini youtube ve benzeri video sitelerinde alınarak sitemize eklenecektir. Kurt Seyit ve Şura hakkındaki haberlerede haberler kısmından ulaşabilirsiniz...
Kısacası Kurt Seyit ve Şura izlemek için doğru adrestesiniz...

Yorum Gönder

 
Top