Özcan Deniz ve Fahriye Evcen'in başrollerini paylaştığı Evim Sensin Tv'de ilk kez 19.11.2013 akşamı saat 21:00'de Fox Tv'de.

Tür: Dram, Romantik
Yapım: Avşar Film, DNZ Film, 2011, Türkiye
Yönetmen&Senaryo: Özcan Deniz
Yapımcı: Şükrü Avşar
Görüntü Yönetmeni: Olcay Oğuz
Oyuncular: Özcan Deniz (İskender), Fahriye Evcen (Leyla), Sait Genay (Selim), Özay Fecht (Zeliha), Levent Öktem (Doktor), Güneş Hayat (Meliha), Teoman Kumbaracıbaşı (Mehmet), Gizem Denizci (Defne), Barış Yalçın (Erol), Volga Sorgu (Cücü), Ayşe Melike Çerçi (Zeynep), Zeynep Ender İge (Burcu), Efe Deprem (İşçi), Kayhan Yıldızoğlu (Usta), Pelin Dinçer (Tülin), Alper Yağmurcu (Mafya), Rafi Ekmeksiz (Kamil) ve başkaları...
Müzik: Yıldıray Gürgen, Özcan Deniz
Filmin Süresi: 1 saat 35 dakika


Evim Sensin Filmi Konusu: Kırılmış kalbinin yaralarını üzerinde taşıyan Leyla başından geçen bir ayrılığın sonunda baba evine döner ve bir yanda kırılan kalbini bir yanda otoriter babası Selim'le olan bağını onarmaya başlar. Çocukluk evinin kapısından adımını attığında hayatının en zor 4 yılına girdiğinden habersizdir

Leyla ile yolu kesişinceye kadar yalnızca kendisi için yaşamış olan İskender, yetimhanede büyümüş ve hayatı boyunca hiç evi olmamış bir adamdır. Belki de meslek olarak başkalarına ev yapmayı seçmesi bundandır.

Kazara yaşanan ilk bakışmanın üzerinden uzun bir zaman geçse de filizlenen aşk hızla ilerler. Biri aşktan, biri yalnızlıktan nasibini almış, dünyaları taban tabana zıt çiftimiz herşeye rağmen aradıklarını birbirinde bulur. İskender, birine ait olma, yarını planlama, bir kadının kocası olma duygularından oldukça uzak ve bu kavramlara yabancıdır. Ama Leyla, kalbini iyileştiren adama bütün bu karanlık noktalarından çıkacağı yeni bir dünya armağan eder.

İkisinin özene bezene kurduğu dünyanın üstüne bir kabus çökene kadar. Onun evi artık Leyla'dır.

Yorum Gönder

 
Top