Ben Bilmem Eşim Bilir - Kanal D Canlı İzle

Kanal D'nin sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı çiftleri yarıştıran sevilen yarışması "Ben Bilmem Eşim Bilir" tüm heyecanıyla devam ediyor.

Yayınlandığı günden beri en çok izlenen programlar arasına giren Ben Bilmem Eşim Bilir eşleri yarıştımaya ve reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

Ben Bilmem Eşim Bilir'de  İlona - Halil Bardak, Asiye - Görkem Solmaz, Özge - Cihan Alioğlu ve Vahide - İsmail Akar çiftleri kıyasıya yarışacak.

Oyunlara ilk önce erkekler başlayacak. Erkeklerin ilk oyunu halter kaldırma olacak. 2. oyun ise en uzun Adana Kebabı yeme oyunu. Erkeklerin final öncesi son oyunu çay tepsisiyle zorlu parkuru tamamlamak olacak.

Bayanlar ise yarışmaya yeni bir oyun olan bardakları bıçak üstünde tutmaya çalışacaklar. 2. oyunları ise suyun içinde nefeslerini tutmak olacak. Bayanların final öncesi son oyunu ise pinpon toplarını bardaklara sokmak olacak.

Finale kalan çiftler araba için basket atma oyunu oynayacak. Oyunu kazan yep yeni bir arabanın sahibi olacak...

Yarışmacıların büyük heyecanla yapmaya çalıştığı oyunlarıyla milyonları ekrana bağlayan yarışma yeni bölümleriyle Cumartesi-Pazar 20:00'de Kanal D ekranlarında...

 
Top