İskele Sancak Başbakan İle Özel - 26.09.2012 Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kanal 7 ve Ülke TV ortak yayınında gerçekleşecek İskele Sancak Özel programına konuk olacak.

26 Eylül Çarşamba | 20.00 Kanal 7 - Ülke TV Ortak Yayını

Başbakan Erdoğan, son kez aday olacağı ve kadrosunu yenileyeceği büyük kongre öncesi canlı yayında gazetecilerin sorularını cevaplayacak.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Mehmet Acet'in yönetimindeki İskele Sancak Özel programına konuk oluyor. Mehmet Acet'in yönetiminde Ülke TV ile Kanal 7 ortak yayınında gerçekleşecek programda Star Gazetesi Yazarı Fehmi Koru, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk ve Yeni Şafak Yazarı Salih Tuna da yer alacak. Başbakan Erdoğan, 30 Eylül Pazar günü gerçekleşecek ve son kez genel başkanlığa adaylığını koyacağı kongre öncesi canlı yayında gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevaplayacak. Programda cevabı aranacak bazı sorular şöyle; "Ak Parti'nin yeni dönemde hangi hedefleri olacak? Parti de kimler gidecek, gidenlerin yerini kimler alacak? Balyoz davasından çıkan kararlar, demokrasinin zaferi mi? Yoksa mahkemenin kararları adaletten uzak mı? Terörle mücadele konusunda hükümetin bundan sonraki tutumu nasıl olacak? Terörü bitirmek için CHP ve diğer partilerle ortak çalışmalar yapılacak mı? Akaryakıt vergilerindeki artışa yenileri eklenecek mi? Ekim ayında yeni zamlar mı geliyor?"

Mehmet Acet, Fehmi Koru, Hasan Öztürk ve Salih Tuna soruyor, Başbakan Erdoğan İskele Sancak Özel yayınında yanıt veriyor.

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

 
Top