Atlılar Dizisi
 Atlılar Dizisi Star TV | Konusu - Oyuncuları

Türkiye’de ilk kez bir dizide prehistorik zaman yani tarih öncesi anlatılacak... Serdar Akar da ilk Taş Devri dizimizi yapan isim olarak ekran tarihinde yepyeni bir sayfaya daha imza atmaya hazırlanıyor...

Yönetmen Serdar Akar’ın yeni dizi projesi “Atlılar”, Hollywood yapımcılarının da tercih ettiği Bulgaristan’daki film stüdyolarında çekiliyor. Serdar Akar, yeni dizisi “Atlılar”ı seyirci karşısına çıkarmaya hazırlanıyor. Akar, senaryosunu Eset Akçilad’la birlikte yazdığı dizinin hazırlıklarını bir yılı aşkın zamandır gizlilikle sürdürüyor.

 Çekimleri, Hollywood yapımcılarının da tercihi olan Bulgaristan-Sofya’daki Nu Boyana Film Stüdyoları’nda yapılan fantastik aksiyon türündeki “Atlılar”, 140 kişilik çekim ekibi ve 300 kişiyi bulan oyuncu kadrosu ile önümüzdeki sezonun en iddialı projelerinden. Başlıca rollerini Tamer Levent, Ayça İnci, Canan Ergüder, Aslı Tandoğan, Sarp Levendoğlu, Emre Kızılırmak, Kerem Can ve Burcu Kutluk’un paylaştığı dizide ayrıca Bulgar oyuncular da rol alıyor. Dizinin sanat yönetmeni ise İtalyan Antonello Rubino.

 
Top