Bulutların Ötesi Dizisi Yakında TRT'de...

Yıllar önce Zerda'da başrolleri paylaşan Ece Uslu ve Yavuz Bingöl, yıllar sonra tekrar aynı dizi için bir araya geldiler. Yakında Trt 1'de başlayacak olan "Bulutların Ötesi" dizisi, bir lisenin okul müdürü ile beden eğitimi öğretmeni arasındaki kabullenmek istemedikleri çekimi merkez alırken, her iki tarafın da yaşadıkları zor hayatı ekrana getirecek.

Yavuz Bingöl’le başrolü paylaştığı “Bulutların Ötesinde” adlı diziyle ekranlara dönmeye hazırlanan Ece Uslu, kalıpları yıkmak istiyor.

Uslu “Bugüne kadar hep sevilen karakterleri canlandırdım ama bir ruh hastasını da gayet iyi oynayabilirim. Benden psikopat da çıkar" diye konuştu.

Ece Uslu, dizideki rolünü ise şöyle anlattı: Ben Elif’i canlandırıyorum. Elif bir kolejde müdür... Evli ve bir çocuğu var. Hayatından memnun, mutlu... Ama yıllar sonrasında kocası hakkında bazı şeyler öğreniyor. Bu öğrendikleri Elif’i çok incitiyor, hatta korkutuyor. Her şeyi bırakıp ortadan kayboluyor. Bir mahalleye yerleşiyor ve orada yolu Yavuz’un canlandırdığı Bekir’le kesişiyor.

Yorum Gönder

 
Top