Kuzey Güney Kanal D 20:00 Kuzey’in gece kulübünün önünde Simay’ı gördüğü anda yaşanabilecek olaylar, Ali’yi ani ve kritik bir kararın eşiğine getirir. Kuzey etrafında olup biteni anlamaya çalışırken; Simay defterini tamamen kapatmak için Ali harekete geçer. Sümer’le olan ilişkisinin ortaya çıkmasıyla birlikte artık, Simay’ın kaçacak yeri yoktur.

Muhteşem Yüzyıl Star TV 20.00 Osmanlı ordusu zafer peşinde. Sultan Süleyman ordusunu soğukkanlı bir şekilde yönetiyor. İşler istediği gibi gidiyor ancak gözünü açık tutmak zorunda. Şehzade Mustafa ilk kez sefere çıkar. Hürrem sarayda yalnız. Valide bu fırsatı kaçırmıyor ve planını uygulamaya başlıyor.


Çocuklar Duymasın atv 20:00 Ünlü sunucu Burcu Esmersoy bu akşamki bölümden itibaren 'Çocuklar Duymasın'da... Esmersoy'un Meltem'in kuzeni Aylin'i canlandırdığı dizinin bu bölümünün konusu şöyle: Meltem'in uzun yıllardır yurt dışında yaşayan kuzeni Aylin, Meltem'lere geliyor. Meltem ise bu durumu Haluk'a nasıl söyleyeceğini düşünmektedir. Aylin'den hoşlanmayan Haluk geleceğini öğrenince sinir küpüne döner.

Haluk sevgililer günü için Meltem'e bir sürpriz hazırlamak ister. Havuç, Teo ve Basri'yi yanına çağıran Haluk onlardan "Seni Seviyorum Meltem" yazılı bir pankart hazırlamalarını ister. Futbol maçında bu pankartı açmalarını isteyen Haluk Meltem'i şaşırtacağına emindir.

Yorum Gönder

 
Top