Paylaş:

Reklam


Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Beyaz TV Canlı İzle


Kurtlar Vadisi Pusu Eski Bölümleriyle 3 Ocak Salı'dan itibaren Beyaz Tv'de..

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun eski bölümlerinin tekrarları Ocak ayından itibaren Beyaz Tv'de yayınlanmaya başlayacak.

Halo dayı, Muro ve Yalçın Bulut gibi dizi karakterleriyle izleyicisini ekrana kilitleyen Kurtlar Vadisi Pusu'nun eski bölümleri Ocak ayından itibaren Beyaz Tv'de yayınlanmaya başlayacak.Diznin ilk bölümü 3 Ocak Salı günü saat 21.00'de ekrana gelecek.


0 yorum:

2012 Yılbaşı Programları Canlı İzle


2012 Yılbaşı Programları Canlı İzle

2012 Yılı Tüm İnsanlara Sağlık Mutluluk Ve Huzur Getirsin.
Yeni Yılda Bir Çok Farklı Eğlence Programı Olucak.Yandaki Kanal Listemizden İstediğiniz Kanala Giderek Yeni Yıl Eğlence Programlarını İzleyebilirsiniz.

 MUTLU YILLAR TÜRKİYE 

0 yorum:

Kazanmak İçin 1 Dakika İzle - Kanal D Canlı İzle

Bütün dünyada izlenme rekorları kıran ve 35'i aşkın ülkede yayınlanan "Kazanmak için 1 Dakika" Kanal D'de başlıyor.

Kazanmak için 1 Dakika, her evde rahatlıkla bulunan malzemeler kullanılarak, bir dakika içerisinde tamamlanacak oyunlardan oluşuyor.

Büyük ödülü kazanmak için, 10 oyundan her birini 1 dakikada tamamlamak zorunda olan yarışmacının oyun süresince 3 canı olacak.


Yarışmacıların barajlarda oyunu durdurup, o zamana kadar kazandığı ödül miktarını alarak ayrılabilecekleri yarışmada, becerisine güvenenler, oyun sonuna kadar gidip 500.000 TL'nin sahibi olacaklar.


Kazanmak için 1 Dakika oyunlarının açıklayıcı videoları, kuralları, gerekli malzemeler ve başvuru formları için www.kanald.com.tr adresini ziyaret edin.

Kazanmak için 1 Dakika çok yakında KANAL D'de.


0 yorum:

Ustura Kemal Dizisi İzle - Show Tv Canlı İzle

Bir döneme damgasını vuran çizgi roman karakteri "Ustura Kemal" yıllar sonra yeniden televizyona uyarlanıyor.

Oyuncu Oktay Kaynarca çok yakında yeni bir diziye başlayacağını belirtti.

Usta Oktay Kaynarca oyuncu Bir döneme damgasını vuran çizgi roman karakterini oynayacağını söyledi.

Show TV'de Ocak 2012'de başlayacak olan Ustura Kemal dizisinin 1. tanıtım fragmanı yayınlandı.

Kaynarca Süreç Film imzalı "Ustura Kemal" dizisinde başrol oynayacak. Dizinin seneryosunu Mehmet Soyarslan yazacak.

Gün Gazetesi'nde 1972 yılında ressam Haldun Sevel'in çizmeye başladığı İstanbullu bir kabadayı'nın maceralarının anlatıldığı 'Ustura Kemal', kısa sürede geniş kitlelerin ilgisini çekmişti.


Koyu Kırmızı Dizisi İzle - Star TV Canlı İzle

YENİ STAR'IN YENİ DİZİSİ: KOYU KIRMIZI... BAŞROLLERİNİDE ÖZGÜ NAMAL, OZAN GÜVEN VE MUHAMMED UZUNERİN OYNADIĞI "KOYU KIRMIZI" KOŞULSUZ SEVGİYİ, FEDAKÂRLIĞI, CESARETİ VE GERÇEK AŞKI KONU ALIYOR...

Yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği, yönetmenliğini Atıl-Ulaş İnaç'ın yaptığı, senaryosunu Neşe Şen, Şerif Erol, Meriç Özen, Gökhan Horzum, Gülden Çakır ve Gürcan Yurt'un kaleme aldığı Koyu Kırmızı yeni Star'da ekrana gelecek.

Hayatını böbrek hastası kız kardeşini yaşatmaya adamış, dar gelirli bir öğretmen Cemil (Ozan Güven) ile zengin bir ailenin evlenmek üzere olan inatçı ve sıradışı kızı Ümit'in( Özgü Namal) geçirdiği kaza sonrasında hayatlarının kesişmesinin anlatıldığı Koyu Kırmızıda ayrıca İpek Bilgin, Sevda Erginci, Çağlar Çorumlu gibi birbirinden başarılı oyuncular rol alıyor.

Her şey Ümit'in bir trafik kazası geçirmesiyle başlar. Kan kaybeden genç kadını kurtarmak için gerekli olan kan, hastanenin stoklarında kalmamıştır. Ümit'in nişanlısı Mahir panik içinde kan ararken sonunda Cemil'i bulur. Cemil bir çocuğa kan bağışlamış, eve dönmek üzeredir. Mahir, Cemil'den nişanlısı için kan vermesini ister. Cemil ise henüz bağışta bulunduğu için kan verecek durumda değildir. Çaresiz durumdaki Mahir, ne gerekiyorsa ödemeye, vermeye hazırdır; yeter ki nişanlısının hayatı kurtulsun Cemil, Mahir'in üstten bakan tavırlarından hoşlanmasa da kendi hayatını tehlikeye atmak pahasına kan vermeyi kabul eder.

Bir yanda İstanbul'un alçakgönüllü bir semtinde sırtlarını birbirine dayamış, hayata tutunmaya çalışan; diğer yanda zenginliklerinin içinde yalnızlaşan insanlar. Birbirine hiç değmeyecekmiş gibi duran bu iki dünya, bir hastanenin acil servisinde kesişiverir. O andan itibaren kimsenin hayatı asla eskisi gibi olmayacaktır.


0 yorum:

NBA 2011-2012 Sezonu Hangi Kanaldan Yayınlanacak

NBA 2011 2012 Sezonunda Oynanacak Maçlar Hangi Kanaldan Yayınlanacak? NBA Maçları Hangi Kanalda?

NBA Yeni Sezon heyecanı CNN TÜRK ve D-Smart'ta yaşanacak!..

NBA Ligi'nde 161 gündür yaşanan lokavtın sona ermesinin ardından 30 takımın rekabeti 25 Aralık tarihinde başlayacak. Bu karşılaşmalar 3 yıl boyunca HD ve 3D kalitesiyle D-Smart'tan izlenebilecek.

NBA Ligi'ni üç yıl süresince yayınlamak üzere anlaşmaya varan D-Smart, bu yıl 25 Aralık 2011 itibarıyla normal sezonla birlikte karşılaşmaları ekrandan vermeye başlayacak. Bu yıl toplamda 990 maçın oynanması planlanıyor. Yani her takım 120 gün içinde 66 maç yapacak. Dolayısıyla son derece yoğun bir sezon, aynı oranda D-Smart'tan basketbolseverlere sunulacak. Normal sezonun 26 Nisan 2012'de sona ermesi bekleniyor.

Bununla birlikte 27 Nisan 2012'de ise NBA Play-off takvimi başlayacak. Eğer finaller 7. maça kalacak olursa son maç 26 Haziran'da oynanacak ve 27 Haziran 2012 bir sonraki sezonun Draft'ı olacak.

Bu sezon NBA'de 6 temsilcimiz var. Mehmet Okur (New Jersey Nets), Hidayet Türkoğlu (Orlando Magic), Semih Erden (Cleveland Cavaliers), Enes Kanter (Utah Jazz), Ömer Aşık (Chicago Bulls), Ersan İlyasova (Milwakuee Bucks)


0 yorum:

SKY Türk 360 TV Canlı İzle

►SKY TÜRK 360 KANALINI İZLİYORSUNUZ.
►Tam Ekran Yapmak İçin Ekrana Çift Tıklayın.
►Yayın Açılmıyorsa Sayfayı Yenileyiniz.

Doğru Mu Yanlış Mı Yarışması Bloomberg TV Canlı İzle

Üç yıl önce 'Kelime Oyunu' yarışmasıyla hayatımıza girdi İhsan Varol. Kısa sürede düzgün Türkçe'si ve akıcı programıyla sempati kazandı. Ancak bu sezon kendisini tekrar etmemek için yarışmayı bitirme kararı aldı. Varol, formatını kendisinin oluşturduğu 'Doğru mu? Yanlış mı?' yarışmasıyla pazar hariç haftada altı gün ekranda olacak. Üç çiftin, altı kategori arasından seçeceği konuyla yarışacağı programın ödülleri dikkat çekecek. Varol'la 'Kelime Oyunu'nun ardından hissettiklerini ve yeni yarışmasını konuştuk.

Haftanın altı günü, altı farklı kategoriden onlarca bilgi onaylamanız ya da onaylamamanız için sizleri bekliyor. Ekranların soru sormaktan çok bilgi veren programı Doğru mu? Yanlış mı? Hafta içi her gün 20:00'de Bloomberght'de...


0 yorum: